Kas usute, et täiuslikkus on olemas? Maailmas on midagi tõeliselt veatut ja unikaalset.  Kas te olete seda mõelnud? Ja meie seda usume, sest me seda ka pakume oma salongis pruutidele.  Ja täna tahame teile tutvustada uut Lanesta loomingut - kollektsioon "Treasure of the seas."

Miks need kleidid on laitmatud? Esiteks seetõttu, et iga toote jaoks töötab suur spetsialistide meeskond, et mitte jätta ühtegi detaili kahe silma vahele.  Detailide välja lõikamine, õmblemine, käsitsi tikkimine - midagi ei jää ilma  meistrite  tähelepanuta. Meie jaoks on tähtis, et pruut näeks esimesel silmapilgul kõrgelt töö kvaliteeti ja esimesest puudutusest tunneks nende toodete hämmastavat kvaliteeti.

Teiseks, meie kleidid on ainulaadsed - need on ainulaadsed, nagu  kaunistused aardelaekas, sellest on tulnud ka kollektsiooni nimi. Kleitidel  sädelevad  kristallid ja  tikandid, nad üllatavad ebatavalise pitsi, tikitud sulgede ja litritega ja hämmastavad loomingulise  kombinatsiooni ja siluetidega.

Ja kolmandaks, me väga tugevalt armastame seda, mida me loome ja tõeline armastus loob alati ilu, lahkust ja täiuslikkust. Ole kaunis ja veenev oma pulmapäeval. Anname oma pruutidele unistuse - mis on pruutide tõeline rikkus .

Akara

Alaria

Alfaro

Amia

Amur

Badis

Biwa

Corte

Danio

Elodea

Fabia

Fidelia

Ketta

Lathes

Leproria

Lumia

Mabe

Madea

Makko

Malmo

Marchella

Mereu

Ninea

Nitella

Olivia

Padia

Palmyra

Richie

Ruvetta

Sabao

Selena

Sout Sea

Ulviya